Marka SMC w każdym aspekcie dba o jakość produktów oraz obsługę klienta. Zależy im, aby do klientów trafiały produkty tylko ze sprawdzonego źródła od Autoryzowanych Dystrybutorów, jakim właśnie jest nasza firma.
Kupując produkty, warto zweryfikować źródło i zwrócić uwagę na kilka kwestii, które mogą zadecydować o jakości produktu. Poniżej znajdziesz trzy ważne aspekty, które wyjaśnią Ci, dlaczego warto postawić na zakup u Autoryzowanego Dystrybutora.

1. Nowy produkt

Różnica między produktami SMC zakupionymi w naszym sklepie a tymi z nieautoryzowanych źródeł jest jasna. Rozwiązania, które oferujemy, są zawsze najnowszymi wersjami, dostarczane prosto od producenta. W przeciwieństwie do zakupów z nieautoryzowanych źródeł, gdzie "nowy" może być kwestią względną, u nas nie ma miejsca na nieścisłości.
Również w przypadku produktów elektronicznych z oprogramowaniem, zawsze oferujemy aktualne wersje, niepodlegające nieautoryzowanym modyfikacjom. Wybierając SMC i nas jako dostawcę, masz pewność, że inwestujesz w dzisiejszą technologię, a nie produkt, który mógł być zaprojektowany lata temu.
Nie ryzykuj. Wybierz pewność. Wybierz rozwiązania inżynierskie SMC z naszej strony, gdzie każdy "nowy" produkt to obietnica najwyższej jakości i aktualnej technologii.

2. Gwarancja

W świecie inżynierii, bezpieczeństwo i pewność to kluczowe elementy. Dlatego SMC nie wspiera technicznie nieautoryzowanych firm handlowych oraz sprzedawców z szarej strefy. Rozumieją, że pozyskiwanie produktów z nieoficjalnych źródeł niesie ze sobą ryzyko, które może mieć poważne konsekwencje.
Nawet jeśli zakupiony z nieautoryzowanego źródła produkt zdaje się być zgodny z obowiązującymi przepisami, SMC nie może zagwarantować wsparcia technicznego w przypadku ewentualnych problemów z jego funkcjonowaniem. Wybierając taką drogę, narażasz się na brak roszczeń gwarancyjnych oraz ryzyko posiadania produktu z poprzednich serii, likwidowanych magazynów, a nawet skradzionego.
Gdy decydujesz się na zakup z nieautoryzowanych źródeł, tracisz pewność co do gwarancji fabrycznej, a także ryzykujesz, że produkt może być naruszony lub uszkodzony. Jako Autoryzowany Dystrybutor marki SMC mamy ich wsparcie w każdym aspekcie, co gwarantuje legalność i bezpieczeństwo zakupionych produktów.
Wybierz bezpieczeństwo, wybierz pewność. Odrzuć ryzyko związane z nieautoryzowanymi źródłami i postaw na gwarancję oraz jakość oferowaną przez nas jako Autoryzowanego Dystrybutora tej marki.

 

3. Wsparcie posprzedażowe

Zainwestuj w pewność i spokój ducha dzięki wsparciu posprzedażowemu oferowanemu przez nas, czyli Autoryzowanego Dystrybutora SMC. Jesteśmy tu, aby zapewnić Ci kompleksową obsługę, ale równie istotne jest zrozumienie, dlaczego świadome podejście do zakupów jest kluczowe.

Firma SMC świadomie nie przyjmuje zleceń serwisowych od nieautoryzowanych firm handlowych. Dlaczego? Ponieważ zależy im na zapewnieniu najwyższej jakości obsługi, bezpieczeństwa i efektywności. Wybierając nas, masz pewność, że każdy aspekt wsparcia technicznego jest w rękach specjalistów, zorientowanych na Twoje unikalne potrzeby.
Ryzyko związane z zakupem z nieautoryzowanych źródeł jest rzeczywiste. Odbiorcy naszych produktów powinni być świadomi potencjalnych problemów, jakie mogą wyniknąć w przypadku zakupu spoza oficjalnej sieci dystrybucji. Dlatego zachęcamy do podejścia z rozwagą i wybierania Inter Trade dla pełnej pewności i profesjonalizmu.
Zaufaj  Autoryzowanemu Dystrybutorowi SMC - gwarantujemy kompleksowe wsparcie, które przekracza Twoje oczekiwania.