• Dostawa

Warunki dostawy i transportu przy zakupach w sklepie internetowym

  1. Termin realizacji dostaw zamówionego asortymentu dostępnego w magazynie firmy Inter Trade z o.o. z reguły wynosi 1 do 2 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia lub uiszczenia zapłaty. Dostawy bezpośrednio od producenta realizowane są w terminie uzgodnionym indywidualnie pomiędzy stronami.
  2. Termin realizacji zamówienia szacowany jest w dniu jego złożenia  i może ulec zmianie, gdyż jest to termin uzależniony od realizacji zamówienia przez producenta.

  3. Czasy dostawy podane powyżej to czasy orientacyjne, w których realizowana jest większość zamówień. Powyższe czasy mogą ulec wydłużeniu. Na czas, po jakim zamówione produkty trafią do Kupującego składa się czas kompletacji zamówienia oraz czas, jaki jest potrzebny firmie kurierskiej na dostarczenie przesyłki pod wskazany przez Kupującego adres, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze.

  4. Podane w sklepie internetowym https://pneumatyka-smc.24inter.pl/ ceny nie zawierają kosztów przesyłki. Koszty przesyłki zamówionego towaru pokrywa Kupujący. Koszty przesyłki wyceniane są osobno i wynoszą:
         Płatność przelew - przedpłata
  • Paczka standard - 15 zł netto

    Płatność pobranie

  • Paczka standard - 15 zł netto + 1% wartości pobrania
  1. W przypadku jednorazowego zamówienia powyżej 10 000 zł netto płatnych za pobraniem oraz powyżej 2 500 zł netto płatnych przelewem (przedpłata) transport realizowany jest na koszt dostawcy.

  2. Jeśli nie ustalono inaczej, towar do klienta wysyłany jest na warunkach Incoterms 2010 EXW siedziba lub oddział firmy Inter Trade.