• O nas

 

Pneumatyka SMC od początku

Nie boimy się powiedzieć, że Pneumatyka to DNA naszej firmy. Na runku działamy już od prawie 20 lat i tak samo długo sprzedajemy elementy pneumatyki.

Jako pierwsi w Polsce otrzymaliśmy status oficjalnego Partnera SMC, to razem z tym dostawcą od wielu już lat wspieramy naszych klientów. Długoletnia współpraca pozwoliła nam osiągnąć tytuł SMC Premium Master Partner. Jesteśmy jedną z trzech firm w Polsce mogących posługiwać się tym tytułem.

Pneumatyka, to w czym jesteśmy dobrzy

Szybko rozwijający się branża przemysłowa, zapotrzebowanie na elementy pneumatyczne był dla nas z jednej strony wyzwaniem, ale również napędzał i nadal napędza do rozwoju.

Aktualnie nasz Zespół Doradców Technicznych w zakresie pneumatyki to sześciu wyspecjalizowanych inżynierów. Odpowiedzialni są oni za dobór optymalnego rozwiązania do potrzeb naszych klientów. Oprócz doradztwa technicznego zajmujemy się projektowaniem, modernizacją i budową w pełni funkcjonalnych układów pneumatycznych.

Nasi doradcy mają wieloletnie doświadczenie w zakresie pneumatyki, które doskonale wykorzystują w projektowaniu instalacji pneumatycznych. Realizując projekty dla naszych klientów, dobieramy optymalne rozwiązania do ich potrzeb. To, co ważne z perspektywy klienta, to fakt iż posiadamy również doświadczony serwis w zakresie pneumatyki.

Wielokrotnie nasza współpraca z klientami rozpoczyna się od audytu instalacji pneumatycznej, potem dobieramy, oferujemy elementy wymagające wymiany. Kolejnym etapem jest ich wymiana, którą wielokrotnie realizuje nasz serwis pneumatyczny.

Jednym słowem znamy się na pneumatyce!